Bez kategorii

Biustonosz bardotka

bardotka-lakszmiKobieta, która przyciąga wzrok mężczyzn, ale także innych pań, nie zawsze jest klasyczną pięknością. Uwagę zwracają głównie te panie, które potrafią wyeksponować walory swojej urody, jednocześnie tuszując niedoskonałości. Kobiety mające ładny biust chętnie podkreślają ten atut, nosząc stroje z dużym dekoltem. Jednak, by piersi prezentowały się nienagannie, nie jest najważniejsza piękna suknia, a dobrze dobrany biustonosz.

BARDOTKA – WIĘCEJ ODKRYWA NIŻ ZAKRYWA
Panie, które chcą wyeksponować piersi, często kupują biustonosz bardotka. Ten model stanika, o usztywnionych miseczkach, więcej odkrywa niż zakrywa i o to właśnie chodzi. Specjalnie skrojone, głęboko wycięte miseczki  doskonale podtrzymują piersi, unosząc je do góry i nadając im odpowiedni kształt. Biustonosze bardotka zazwyczaj nie mają ramiączek lub bardzo łatwo je odpiąć. Aby stanik się nie zsuwał, wykończony jest silikonową taśmą doskonale przylegającą do ciała. Tak uniesiony, wyeksponowany biust świetnie prezentuje się w kreacjach z dużym dekoltem.

WAŻNA JAKOŚĆ
Wybór biustonoszy na rynku jest bardzo duży. Niektóre wykonane są z misternej koronki, inne z delikatnego jedwabiu czy bawełny. Kupując biustonosz bardotka, warto zadbać o to, by był on zrobiony w dobrej jakości materiału. W przeciwnym razie bardzo szybko straci swój kształt i się rozciągnie. Warto więc zapłacić więcej za dobry biustonosz i cieszyć się nim dłużej. Równie ważne jest jego prawidłowe pranie i przechowywanie. Najlepiej biustonosze prać ręcznie i dbać o to, by w szafie lub szufladzie miseczki nie były zgniecione.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *