Modnie

Zakolanówki – do czego je nosić?

zakolanówki - zdjęcie

Zakolanówki damskie to element kobiecego stroju, który coraz częściej zobaczyć można na polskich ulicach. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że zakolanówki są wygodne, ciepłe i dość uniwersalne. Mogą nosić je panie o różnych rodzajach sylwetki. Pasują także do wielu stylizacji. Oto niektóre ubrania, z którymi warto połączyć modne zakolanówki.

Szorty

Damskie zakolanówki wyglądają naprawdę dobrze z krótkimi,  tradycyjnymi szortami. Mogą to być zarówno biodrówki, jak i spodenki z wysokim stanem. Można bawić się tą stylizacją w zależności od tego gdzie chcemy się w niej wybrać.

Sweter oversize

Te długie skarpety doskonale nadają się do połączenia z za dużym swetrem. W ten sposób wyglądać będziemy dość dziewczęco, ale też lekko zadziornie. Strój ten można uzupełnić na przykład butami na koturnie lub kozakami na obcasie.

Płaszcz

Płaszcz zarówno elegancki, jak i ten bardziej codzienny to ubranie, które można doskonale dopełnić charakterystycznymi, modnymi zakolanówkami. Możemy wybrać zarówno takie w kolorze płaszcza, jak i inne, które pasować będą do całości. Najlepszy płaszcz do zakolanówek to taki, który kończy się w połowie ud lub jest krótszy. Pamiętajmy także o dobraniu odpowiedniego koloru rajstop, które również w tej stylizacji odgrywają ważną rolę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *