Modnie

Nowa bluzka w Twojej garderobie – ale jaka?

modna bluzka koszulowa

Masz ochotę wybrać się na zakupy i wrócić z jakąś nową, modną bluzką? Jeśli wygląd ma dla Ciebie znaczenie i lubisz zawsze wyglądać perfekcyjnie to naprawdę świetny pomysł, a damskie bluzki to tak naprawdę temat- rzeka. Poniżej kilka przykładów bluzek, które każda kobieta koniecznie powinna mieć w swojej szafie.

Bluzki damskie, które musisz mieć i Ty

  1. Niezależnie od tego, czy wykonujesz pracę, w której zawsze musisz wyglądać elegancko czy raczej jest to praca fizyczna, w swojej garderobie koniecznie powinnaś mieć przynajmniej jedną bluzkę koszulową. To może być bardzo elegancka, ale klasyczna czarna lub biała koszula, może to być obecnie bardzo modna koszula w kolorze dżinsu, może to być także kraciasta koszula stylizowana na roboczą.
  2. Kolejną obowiązkową pozycją jeśli chodzi o damskie bluzki jest sportowy t- shirt. Najlepiej zacząć od zakupu typowo bazowych kolorów podkoszulków, takich jak biel i czerń. W oparciu o takie bluzki łatwo będzie nam potem tworzyć inne, zwariowane stylizacje na co dzień. Sportowa koszulka przyda się na trening, ale i dobrze prezentuje się do bardziej eleganckiej marynarki czy do spódnicy typu maksi.
  3. W Twojej garderobie powinna się także znaleźć jakaś bluzka z koronki. Tak, jak ponadczasowym rozwiązaniem na każdą imprezę jest mała czarna, tak i dopasowana bluzka z czarnej koronki będzie pasować zarówno do spódnicy mini jak i do spodni dżinsów i marynarki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *