Modnie / Wygodnie

Modne tuniki

tunika

Tunika damska to w chwili obecnej obowiązkowy element w każdej kobiecej garderobie. Tuniki bowiem od kilku sezonów nie wychodzą z mody i zostanie tak pewnie jeszcze długo.

Tuniki damskie to bluzki sięgające za biodra. Mogą być krótsze i dłuższe, a niekiedy nawet pełnić funkcję sukienki. W lepach wybór wzorów i fasonów jest ogromny. Łączyć je można z rurkami, ale też tymi nieco szerszymi spodniami. Co więcej warto zestawić je także z spódnicami maxi.

Tunikę może założyć każda kobieta, niezależnie od wieku i typu figury. To element wprost stworzony dla pań o nieco większych biodrach i brzuchu, gdyż doskonale ja maskuje. W ich przypadku najlepiej postawić na model luźniejszy. Taka tunika w połączeniu z legginsami świetnie podkreśla z kolei zgrabne nogi. Tuniki mogą nosić także szczupłe dziewczyny. W ich przypadku dobrze zakrywa chłopięcą sylwetkę i podkreśla jej atuty np. biust czy ładne ramiona.

W chwili obecnej tunikę damską można połączyć w zasadzie ze wszystkim. Hitem ostatniego czasu jest zestawienie tuniki z szerokim i długim dołem np. spódnicą czy spodniami. Niestety nie każdy powinien się na nie decydować. Obszerny dół i góra sprawdzą się raczej na kobietach wysokich i szczupłych zarazem. W przypadku niższych pań może być to ryzykowne. Jeśli już się na to zdecydują, to nie mogą zapomnieć o obowiązkowych obcasach. Wysokie szpilki sprawiają, że sylwetka wygląda na bardziej proporcjonalną. Zawsze dobrym pomysłem jest natomiast połączenie tuniki z rurkami lub legginsami. To zestaw wprost tworzony dla osób, które chcą ukryć szerszy dół, a jednocześnie pochwalić się zgrabnymi łydkami i nogami. Ciekawie prezentuje się tunika zestawiona ze spódniczka mini i botkami na wysokich obcasach. To propozycja dla odważnych kobiet. Tunikę w wielu wypadkach z powodzeniem można nosić także solo jako sukienkę, chociaż raczej wieczorem niż w ciągu dnia. Takie połączenie sprawdzi się na każdej imprezie. Wystarczy założyć do tego kryjące rajstopy, szpilki i np. czarną, rockową ramoneskę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *