Modnie

Czym jest damskie body?

czarne body damskie

Czym jest body damskieJest to element damskiej garderoby pierwotnie zaliczany głównie do bielizny, obecnie zaś w sklepach znaleźć możemy coraz więcej body pełniących rolę koszul i bluzek. Body swoją nazwę zawdzięcza temu, że idealnie przylega do ciała, tym samym modelując sylwetkę. Jest zapinane w kroku, przez co swym kształtem może nieco przypominać strój kąpielowy.

Body korygujące

Body korygujące znaleźć możemy w wielu sklepach z bielizną. Wykonane jest z bezszwowego, miękkiego i elastycznego materiału, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do sylwetki. Tego typu body dostępne są przede wszystkim w cielistych kolorach, co sprawia, że  są całkowicie niedostrzegalne, ale występują także w wersji białej i czarnej. Założone pod sukienkę albo spódnicę nie tylko modelują i wyszczuplają nasze ciało, ale także sprawiają, że znika problem odznaczającego się pod materiałem biustonosza albo majtek. Nadają się zwłaszcza do obcisłych sukienek na różne oficjalne wyjścia.

Body damskie jako  bluzka albo koszula

Wiele dziewcząt pokochało body noszone jak bluzkę. Ich ogromną zaletą jest z pewnością to, że nie przesuwają się, dzięki czemu nie musimy ich bez przerwy poprawiać i  wpuszczać w spodnie czy spódnicę. Nie zapominajmy także o tym, że takie body doskonale podkreśla naszą sylwetkę, sprawia, że talia wydaje się węższa, a piersi większe. Jest także bardzo wygodne, gdyż zazwyczaj wykonane jest z elastycznych materiałów. Body świetnie prezentują się z dżinsami typu slim i ołówkowymi spódnicami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *