Elegancko / Modnie

Dobrze dopasowane staniki damskie

elegancki stanik damski

Staniki damskie to jedna z tych części damskiej garderoby, którą większość kobiet wybiera z myślą o romantycznych randkach czy wielkich wyjściach. Tymczasem dobrze dopasowany damski biustonosz nie tylko wpływa na samopoczucie kobiety, ale również poprawia wygląd sylwetki. Jednocześnie większość Polek nie zna rozmiaru swojego biustonosza.

Jak wybierać staniki damskie?

Przy wyborze biustonosza ważny jest jego rozmiar. Część kobiet dokonuje pomiarów poniżej biustu oraz na wysokości biustu, a uzyskane w ten sposób wielkości porównuje z tabelami, publikowanymi przez uznanych producentów damskiej bielizny. Obwód klatki piersiowej pozwala na ustalenie rozmiaru biustonosza, z kolei za wielkość miseczek odpowiada pomiar na wysokości biustu. W celu ustalenia swojego rozmiaru warto również skorzystać z porad brafitterek, które pomogą w doborze biustonosza dopasowanego do sylwetki i wielkości biustu.

Jaki biustonosz przy małym biuście

Przy małym biuście można nosić właściwie każdy rodzaj biustonosza, choć kobiety najczęściej wybierają biustonosze typu push-up, pozwalające na optyczne powiększenie biustu. Przy małym biuście sprawdzą się wszelkiego rodzaju usztywnienia i dodatkowe poduszki, którymi można wypełniać miseczkę biustonosza. Mały biust pozwala również na korzystanie z biustonoszy samonośnych oraz z odpinanymi ramiączkami.

Modele biustonoszy dla dużego biustu

Kobiety posiadające duży biust powinny decydować się na biustonosze z szerokimi, przyszywanymi ramiączkami, które dodatkowo odciążą klatkę piersiową. Duży biust nie wymaga dodatkowego powiększania poprzez push-upy, za to wskazane są biustonosze z fiszbinami, które będą podtrzymywać pierś dodatkowo ją podkreślając.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *